CIMBAĽÁK s.r.o

Firma CIMBAĽÁK s.r.o vznikla v roku 2001 ako spoločný podnik manželov Cimbaľákových. Majiteľ firmy Juraj Cimbaľák pôsobil do roku 1989 ako vedúci predajne potravinárskeho podniku Zdroj v Bardejove. Po roku 1989 začal podnikať v oblasti obchodu a mäsovýroby. Od roku 1992 podniká ako fyzická osoba . Firma CIMBAĽÁK s.r.o. nadviazala na činnosť fyzickej osoby.
Podstatnou časťou náplne firmy je výroba mäsa a mäsových výrobkov. Veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s mäsom a mäsovými výrobkami sa zameriava na umiestňovanie vlastnej výroby a rozširovanie trhu.
Spoločnosť CIMBAĽÁK s.r.o zásobuje svojimi produktami celé územie Slovenska a taktiež vyváža do štátov EÚ, napríklad Českej republiky, Maďarska, Rakúska a pôsobí ako etablovaný podnik so silnejúcou pozíciou v regióne horného Šariša aj prostredníctvom maloobchodnej siete vo vlastníctve Juraja Cimbaľáka.
Spoločnosť sa zameriava na výrobu kvalitných mäsových výrobkov. V sortimente predávaného tovaru nájdete aj výrobky ktoré sú bez alergénov, bez lepku a éčok.

ADRESA:

Duklianska 17A/359
085 01 Bardejov
Slovensko

Manažér obchodu: Lukáš Rábik
Tel: 0907 901 380
e-mail: rabik@cimbalak.sk,
web: www.cimbalak.sk