Združenie mladých farmárov na Slovensku – ASYF v spolupráci s vybranými regionálnymi anténami NSRV organizuje Kluby mladých farmárov 2021, opäť s aktuálnymi témami z oblasti poľnohospodárstva.

Nejde o tradičné dvojdňové stretnutia naprieč celým Slovenskom, ale pre pandemické opatrenia v súvislosti s Covid – 19 sme sa rozhodli pre on-line formu.

Kluby pustíme od 22. marca práve na medzinárodný deň vody s témami – adaptácia štruktúry krajiny na zmenu klímy a zadržiavania vody v krajine ako aj plán obnovy krajiny – lektori budú Ing. Martin Kováč a Ing. Milan Poliak z Klimatického Klubu a neskôr pán Ing. Michal Kravčík Csc. – Slovenský hydrológ, environmentalista

Dňa 23. marca bude Klub mladých farmárov na tému  kúpa a prenájom pôdy od SPF vystúpia JUDr. Paško Ivan – Riaditeľ odboru prevodu a neskôr Ing. Suchá Alena – Riaditeľka odboru nájmu SPF.

Dňa 24. marca sme boli nútení Klub zrušiť z dôvodu iného webináru, ktorý spoluorganizuje NSRV. Presunuli sme tému možnosti financovania investičných zámerov mladých farmárov na piatok t.j. 26. marca 2021 spolu s témou inovatívne poľnohospodárstvo (využívanie digitálnych technológii v RV a ŽV).

Súbory na stiahnutie:

Pozvánka KMF deň vody 22.3

Pozvánka KMF SPF 23.3

Pozvánka 25.3

Pozvánka KMF možnosti financovania 26.3